ما را دنبال کنید:
درباره ما

مقدمه

شرکت حمل و نقل بین المللی بزرگ امید در سال 1375، با تاسیس شرکت و رویکرد ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی کالا به مدیریت میر جلال الدین آقایی وظیفه به همراه تیم مدیریتی و عملیاتی مجرب و با سابقه در عرصه حمل و نقل بین المللی و در شعبات تبریز (مرکزی)،تهران،استانبول ، صوفیا،بلگراد، اسکوپیه با بهره گیری از تجارب و دانش خود و با آگاهی از دغدغه ها ونیاز های صاحبان کالا زمینه را جهت ارائه سرویس مناسب و به موقع فراهم نموده است.

لزوم تجربه و تسلط به قوانین تجارت بین المللی و داخلی موجود در زمینه صادرات و واردات کالا فعالیت در این زمینه را تبدیل به حوزه ای تخصصی کرده است.

image image
تاسیس در سال 1375

00

اپراتور پاسخگو به سواالات

00

ترمینال اختصاصی به متراژ

00

سال تاسیس شرکت

00

شعبه در دنیا

مجوز های اخذ شده شرکت ما :

image

اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان شرقی

در سال ۱۳۶۷ به‌منظور بهره‌برداری، توسعه و نگهداری و همچنین احداث پایانه‌های عمومی و مجتمع‌های خدماتی رفاهی- بین‌راهی، تاسیس شرکت سهامی خاص پایانه‌های عمومی وسایل نقلیه باربری به تصویب رسید.

مشاهده وب سایت
image

عضو انجمن شرکت های حمل و نقل بین المللی شمالغرب کشور

حدود نیم قرن پیش در تاریخ ۲/۲/۱۳۴۸ انجمــن صنفی شرکتهای حمل ونقل بین المللی ایران با همـت و فعاليت سه شركت حمل و نقل بين المللي ايراني تأسيس گرديد. در آن زمان شركتهاي حمل و نقل بين المللي ايراني انگشت شمار بوده و حمل و نقل برون مرزي كالا عمدتاً توسط فورواردرهاي خارجي كه نمايندگان يا دفاتري در ايران داشتند انجام مي شد.

مشاهده وب سایت
image

اداره گمرک جمهوری اسلامی ایران

گمرک عبارتست از سازمان دولتی که مسئول اجرای قوانین گمرکی و اخذ حقوق و عوارض ورودی (واردات) و خروجی (صادرات) و همچنین مسئول اجرای سایر قوانین و مقررات مربوط به واردات، ترانزیت وصادرات کالاها می‌باشد. اجرای قوانین و مقررات مربوط به کالای همراه مسافر نیز بر عهدهٔ سازمان گمرک می‌باشد. حقوق گمرکی در واقع یک گونه مالیات غیرمستقیم است.

مشاهده وب سایت
image

عضو اتاق بازرگانی ایران

اتاق بازرگانی و صنایع و معادن جمهوری اسلامی ایران،اتاق بازرگانی ایران،موسسه ای غیر انتفاعی است که دارای شخصیت حقوقی و استقلال مالی می باشد. این تشکل ، جهت ایجاد هماهنگی و همکاری میان بازرگانان و صاحبان صنایع و معادن ، در مراکز تجاری مهم مملکتی ، بر حسب تقاضای تجار محل و پیشنهاد وزارت اقتصاد ملی و با تصویب دولت بوجود می آید.

مشاهده وب سایت